Navigation

KW LOT18Artur Sokołowski

Kandydat na Radnego w wyborach do Rady Miasta Ustka, 16 listopada 2014r.

Okręg wyborczy nr 9, miejsce głosowania: Gimnazjum w Ustce, ul. Wróblewskiego 7
Głosują mieszkańcy ulicy Wróblewskiego.

Szanowni Wyborcy!
Mam 24 lata, od urodzenia mieszkam w Ustce. W ubiegłym roku zdobyłem tytuł magistra administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Nie należę do żadnej partii politycznej. Jestem sympatykiem i współpracuję z następującymi organizacjami: Lokalna Organizacja Turystyczna „Ustka i Ziemia Słupska”, Park Historii i Rozrywki „Twierdza Ustka”, Słupskie Stowarzyszenie Historyczno-Eksploracyjne „Gryf” oraz Klub Turystyki Pieszej „Orły”. Moje zainteresowania to historia regionu, sport, literatura, film, muzyka i turystyka piesza. Amatorsko gram w piłkę nożną.

Uważam się za lokalnego patriotę, dlatego nie zdecydowałem się na opuszczenie Naszej Ustki. Swoją pracę w Radzie zamierzam potraktować poważnie, będę czynnie i z pełnym zaangażowaniem uczestniczył w jej pracach. Jako osoba młoda mam świeże spojrzenie na sytuację Miasta i wierzę, że dużo można zmienić i poprawić. Jestem przekonany, że Ustka ma potencjał, by stać się miejscem jeszcze bardziej przyjaznym zarówno dla ludzi młodych, jak i starszych, także poza sezonem letnim. Młode osoby wyjeżdżają przede wszystkim ze względu na brak możliwości zatrudnienia. Moim zdaniem postawienie na rozwój turystyki może być krokiem, który da nam więcej miejsc pracy. Należy wspierać i ułatwiać pracę istniejącym firmom z branży turystyczno-usługowej, ale także dać szansę zaistnienia nowym. Ponadto do Naszego Miasta powinno przyciągać się większych inwestorów. Kolejnym ważnym aspektem jest zacieśnienie współpracy i poprawienie komunikacji ze Słupskiem, gdzie istnieje wiele miejsc zatrudnienia.

Ustka od lat boryka się także z wieloma innymi kłopotami. Wielu z nas narzeka na fatalny stan niektórych ulic (np. quasi-reprezentacyjna Wczasowa), brak osiedlowych boisk czy placów zabaw (np. osiedla Wróblewskiego, XX-lecia czy Dąbrowszczaków) oraz brak bezpiecznej ścieżki pieszo-rowerowej do Zimowisk na cmentarz i działki. Dużą bolączką (szczególnie w sezonie letnim) jest ograniczona ilość miejsc parkingowych. Zamierzam zrobić wszystko co w mojej mocy, by naprawić powyższe problemy. Jako miłośnik sportu będę walczył o poprawienie sytuacji w Miejskim Klubie Sportowym „Jantar”, nie zapominając jednak o innych organizacjach sportowo-turystycznych (np. Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „Ustka”, Centrum Sportów Wodnych „Opty Ustka”, czy Stowarzyszenie „Centralne Wybrzeże Projekt”). Zależy mi także na budowie skatepark’u z prawdziwego zdarzenia, a także promowaniu wśród młodzieży bardziej niszowych dyscyplin, takich jak łucznictwo tradycyjne czy szachy.

W latach 2014-2020 Polska ze środków unijnych zainwestuje około 82 mld euro. To duża szansa także dla Ustki, dlatego możemy zrealizować wiele pomysłów!
Odważcie się Państwo zaufać młodej osobie!

Liczę na Państwa poparcie i dziękuję za każdy głos.
Zapraszam do zapoznania się z Naszym programem.

Pamiętajmy…
Ustka jest Przyszłością Nas Wszystkich

Do zobaczenia 16 listopada !
Okręg Nr 9, Lista Nr 18

Artur Sokołowski
Kandydat na Radnego Miasta Ustka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>