Navigation

Patrycja Puławska-Tomczak

Kandydatka na Radną w wyborach do Rady Miasta Ustka, 16 listopada 2014r.

Okręg wyborczy nr 13, miejsce głosowania: Dom Kultury w Ustce, ul.Kosynierów 19
Głosują mieszkańcy ulic: Generała Zaruskiego, Sprzymierzeńców, Kilińskiego, Jana z Kolna, Żeromskiego.

Szanowni Państwo!

Jestem ustczanką, mam 31 lat, męża oraz dwójkę dzieci.

Wykształcenie:
Uniwersytet Gdański -Wydział Zarządzania – Magister Zarządzania i Organizacji
Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku – Magister Zarządzania w hotelarstwie i gastronomii

 

 

Drogi Wyborco!

Wywodzę się z rodziny, która od 70-tych lat czynnie i silnie związana jest z branżą turystyczną w Ustce. W latach mojego dorastania, poprzez obserwację, edukację oraz doświadczenie jakie zdobyłam, zauważam potrzeby i problemy Naszego Miasta.
Od 13 lat zawodowo pracuję w branży turystycznej. Codziennie, z racji mojej pracy jak również zainteresowania, na bieżąco śledzę co dzieje się w Ustce. Nie jest mi obojętny los wszystkich mieszkańców. Jestem jedną z Was i chciałabym żeby żyło Nam się lepiej, pod każdym możliwym względem. Jestem kreatywną i ambitną osobą, z nowymi pomysłami i konkretnymi celami.

Istotnym jest dla mnie rozwój szeroko rozumianej turystyki, promocji Miasta jak również rozwój edukacji dzieci i młodzieży, kontynuacja rewitalizacji, nowe inwestycje oraz wszystkie duże i małe problemy mieszkańców, które będąc Radną Miasta Ustka mogłabym uwidocznić i pomóc w ich rozwiązaniu.

Bardzo ważnym dla mnie tematem jest dokończenie remontów ulic, w tym ulicy Sprzymierzeńców.

Dzieci są naszą przyszłością, wykorzystajmy możliwości stworzone przez unijne programy edukacyjne, zadbajmy o rozwój zajęć pozalekcyjnych, klubów młodzieżowych i sportowych, a dla najmłodszych rozbudujmy sieć placów zabaw.

Jako Dyrektor Hotelu w Ustce, stawiam na konkretną promocję miasta. Naprawdę mamy się czym pochwalić i uważam, że ten potencjał trzeba wykorzystać na terenie Polski jak również za granicą. O turystów też trzeba umieć zabiegać, przecież dzięki Nim Ustka staje się atrakcyjnym miejscem do życia i odwiedzania.
Będę dążyła do stworzenia miejsca, w którym Stowarzyszenia i Seniorzy mogliby się spotykać.
Przed Nami wielka inwestycja budowy Portu Jachtowego. Postarajmy się wykorzystać tę szansę jak najlepiej. Stwórzmy wiele nowych miejsc pracy, pozwólmy się rozwijać i realizować wszystkim mieszkańcom a budżet miasta wykorzystajmy w inteligentny sposób.

Liczę na Państwa poparcie i dziękuję za każdy głos.
Zapraszam do zapoznania się z Naszym programem.

Pamiętajmy…
Ustka jest Przyszłością Nas Wszystkich

Do zobaczenia 16 listopada !
Okręg Nr 13, Lista Nr 18

Patrycja Puławska-Tomczak
Kandydatka na Radną Miasta Ustka