• KW LOT PLENER9

  KW LOT „Ustka i Ziemia Słupska” dalej pracuje.

  Już po Wyborach Samorządowych. Komitet Wyborczy Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ustka i Ziemia Słupska” nie zakończył jednak swojej działalności. Jesteśmy aktywni i przyjmujemy kolejne wyzwanie.
  W ciągu kilku pracowitych miesięcy, razem tworzyliśmy Naszą kampanię. Każdy z Was mógł ją ocenić. Wspólna praca Naszej ekipy okazała się strzałem w dziesiątkę. Naszym zaangażowaniem stworzyliśmy zgrany zespół i dlatego postanowiliśmy działać dalej.
  Naszym wspólnym celem jest dobro i rozwój Ustki. Będziemy jej aktywnymi mieszkańcami, z którymi każdy z Was może się spotkać by omówić pewne kwestie, problemy, zastanowić się i przedyskutować wiele nurtujących Nas spraw.
  Zgodnie z życzeniem mieszkańców dwie osoby z Naszego komitetu, zasiadają w Radzie Miasta Ustka: Przemysław Nycz oraz Paweł Basiński. Jest Nam niezmiernie miło, za zaufanie jakim zostali obdarowani. Nie chcemy na tym zaprzestać, chcemy Państwa informować o bieżących wydarzeniach bo wszyscy powinniśmy wiedzieć o wiele więcej, by mieć realny wpływ na rozwój Ustki, a My chcemy to Wam ułatwić :)
  Zaczynamy…

Comments are closed.