• KW LOT PLENER9

  KW LOT „Ustka i Ziemia Słupska” dalej pracuje.

  Już po Wyborach Samorządowych. Komitet Wyborczy Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ustka i Ziemia Słupska” nie zakończył jednak swojej działalności. Jesteśmy aktywni i przyjmujemy kolejne wyzwanie.
  W ciągu kilku pracowitych miesięcy, razem tworzyliśmy Naszą kampanię. Każdy z Was mógł ją ocenić. Wspólna praca Naszej ekipy okazała się strzałem w dziesiątkę. Naszym zaangażowaniem stworzyliśmy zgrany zespół i dlatego postanowiliśmy działać dalej.
  Naszym wspólnym celem jest dobro i rozwój Ustki. Będziemy jej aktywnymi mieszkańcami, z którymi każdy z Was może się spotkać by omówić pewne kwestie, problemy, zastanowić się i przedyskutować wiele nurtujących Nas spraw.
  Zgodnie z życzeniem mieszkańców dwie osoby z Naszego komitetu, zasiadają w Radzie Miasta Ustka: Przemysław Nycz oraz Paweł Basiński. Jest Nam niezmiernie miło, za zaufanie jakim zostali obdarowani. Nie chcemy na tym zaprzestać, chcemy Państwa informować o bieżących wydarzeniach bo wszyscy powinniśmy wiedzieć o wiele więcej, by mieć realny wpływ na rozwój Ustki, a My chcemy to Wam ułatwić :)
  Zaczynamy…

 • Idź na wybory!

  16 listopada to najważniejszy dzień naszej kampanii wyborczej , to zwieńczenie dwumiesięcznej ciężkiej pracy, wielu spotkań z Wyborcami, godzin dyskusji, przygotowywania programu i materiałów wyborczych.
  Drogi Wyborco, idź na WYBORY i głosuj na kandydatów z naszego Komitetu – Twój głos nie będzie stracony.Nie pozwól aby inni wybierali za Ciebie.
  Dziękujemy za ten czas który nam poświęciliście, wszystkie uwagi, pomysły i wsparcie .
  Komitet Wyborczy Lokalnej Organizacji Turystycznej Ustka i Ziemia Słupska.

  10733819_385229628295045_7499876452067384603_o

 • zebranie

  Spotkanie wyborcze Komitetu Wyborczego Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ustka i Ziemia Słupska”

  Serdecznie zapraszamy na spotkanie wyborcze Komitetu Wyborczego Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ustka i Ziemia Słupska”, które odbędzie się w sali konferencyjnej Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Marynarki Polskiej 71 w Ustce dnia 6 listopada o godzinie 16.00. Podczas spotkania kandydaci do Rady Miasta Ustka przedstawią Państwu program wyborczy. Podczas spotkania będzie można zadawać pytania kandydatom i wspólnie porozmawiać na temat przyszłości Naszego Miasta.

 • wybory

  Wybory 2014

  Ustka – nasza mała Ojczyzna – jaką będzie? Już wkrótce drogi Wyborco będziesz mógł sam zadecydować. Raz na cztery lata jest szansa na zmianę, na pchnięcie koła historii w kierunku zgodnym z naszymi oczekiwaniami.
  W tegorocznych wyborach do Rady Miasta mamy nową ordynację. Wybieramy w okręgach jednomandatowych, co jest zasadniczą zmianą i nowością w porównaniu do poprzednich wyborów. Z kilku list wyborczych wybieramy tylko jedną osobę która będzie nas reprezentować w Radzie Miasta, zakreślenie 2 lub więcej kandydatów spowoduje, że głos nasz będzie nieważny!
  Wybierajmy więc rozważnie, ponieważ od człowieka którego obdarzymy zaufaniem zależeć będzie jak ułoży się przyszłość naszego miasta i jego mieszkańców.
  Czy jest to osoba odważna gotowa bronić swoich przekonań i poglądów, a zarazem walczyć o interesy wyborców, czy będzie przygotowywać się do prac w komisjach i na sesjach tak aby jej głos był rozsądny i podparty odpowiednią wiedzą, czy posiada w sobie wystarczającą ilość empatii tak aby zrozumieć problemy innych mieszkańców i zrozumieć jaki wpływ na ich życie mają podejmowane przez radnego decyzje.
  Poznaj naszych kandydatów na radnych, zadawaj im pytania, proś o opinie na interesujące Ciebie tematy, tak aby dokonać najlepszego wyboru.
  Pytania, opinie, sugestie można przesyłać do naszych kandydatów drogą elektroniczną lub osobiście w czasie spotkania z wyborcami.