• wybory

  Wybory 2014

  Ustka – nasza mała Ojczyzna – jaką będzie? Już wkrótce drogi Wyborco będziesz mógł sam zadecydować. Raz na cztery lata jest szansa na zmianę, na pchnięcie koła historii w kierunku zgodnym z naszymi oczekiwaniami.
  W tegorocznych wyborach do Rady Miasta mamy nową ordynację. Wybieramy w okręgach jednomandatowych, co jest zasadniczą zmianą i nowością w porównaniu do poprzednich wyborów. Z kilku list wyborczych wybieramy tylko jedną osobę która będzie nas reprezentować w Radzie Miasta, zakreślenie 2 lub więcej kandydatów spowoduje, że głos nasz będzie nieważny!
  Wybierajmy więc rozważnie, ponieważ od człowieka którego obdarzymy zaufaniem zależeć będzie jak ułoży się przyszłość naszego miasta i jego mieszkańców.
  Czy jest to osoba odważna gotowa bronić swoich przekonań i poglądów, a zarazem walczyć o interesy wyborców, czy będzie przygotowywać się do prac w komisjach i na sesjach tak aby jej głos był rozsądny i podparty odpowiednią wiedzą, czy posiada w sobie wystarczającą ilość empatii tak aby zrozumieć problemy innych mieszkańców i zrozumieć jaki wpływ na ich życie mają podejmowane przez radnego decyzje.
  Poznaj naszych kandydatów na radnych, zadawaj im pytania, proś o opinie na interesujące Ciebie tematy, tak aby dokonać najlepszego wyboru.
  Pytania, opinie, sugestie można przesyłać do naszych kandydatów drogą elektroniczną lub osobiście w czasie spotkania z wyborcami.

Comments are closed.